Problem z wyborem
prezentu?

Nie wiesz, co kupić? Nie masz pomysłu?
My Ci pomożemy!

Wystarczą trzy proste kroki!

Wypełnij miniformularz zlecenia

Anonimowa wiadomość z pytaniem o wymarzony prezent zostanie automatycznie wysłana przez nasz serwis do wskazanej osoby, której chcesz zrobić niespodziankę. Twoje dane nie zostaną ujawnione.

Odbierz wiadomość z pomysłami prezentów

Osoba, której chcesz zrobić niespodziankę zostanie poproszona o podanie trzech propozycji (z możliwością dodania szczegółowych opisów, zdjęć oraz linków). Jej odpowiedzi prześlemy Ci e-mailem.

Obdaruj wybraną osobę

Spraw niespodziankę wybranej osobie, która do ostatniej chwili nie będzie wiedziała, jaki ze wskazanych przez nią wariantów zostanie zrealizowany ani przez kogo. Strzał w dziesiątkę i pełna dyskrecja gwarantowane!

Otrzymałeś SMS?

Ktoś chce sprawić ci niespodziankę!

Podaj kod i wybierz prezent spośród ofert współpracujących z nami firm!

Mam kod!

Te firmy opłaciły usługę za Ciebie, skorzystaj za darmo

PAMIĘTAJ!!!! Nasz serwis nie jest sklepem internetowym.

Korzystając z naszej usługi to Ty decydujesz, jaką kwotę będziesz chciał przeznaczyć na sprawienie komuś Niespodzianki. Osoba, którą będziesz chciał obdarować, dzięki nam udzieli Ci informacji o trzech możliwych wariantach. Jednak ostatecznie to Ty zdecydujesz, który z nich będziesz chciał Jej podarować.
Osoba obdarowywana do chwili otrzymania niespodzianki od Ciebie nie będzie wiedziała, co otrzyma i kto jest Darczyńcą !!!